Calendar

28.08.2016 – Łowicz
Stary Rynek 24/30 str.
Conductor: Agnieszka Duczmal
Violin: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Haczewski – Sinfonia D-dur (opr.M.Sewen),
H. Wieniawski – Legenda (ar.A.Duczmal),
R. Twardowski – violin concert for string orchestra,
K. Szymanowski – Etiuda b-moll (ar.A.Duczmal),
L. van Beethoven – “Moonlight” sonata (opr.J.Kowalewski).
More info: http://filharmonia.lodz.pl/pl/wydarzenia/kolory-polski-muzyczna-legenda-lowicz

13.08.2016 – Trzęsacz, Music Festiwal “Sacrum Non Profanum”
Conductor: Anna Duczmal-Mróz
Violin: Jarosław Żołnierczyk

Program:
K. Szymanowski – Etiuda b-moll (ar.A.Duczmal)
W. Lutosławski – Uverture
R. Twardowski – Violin concerto
E. Grieg-Suita „from Holberg’s time”

7.08.2016 – Warsaw, IX New City Summer Festival
saint Jack’s church
Conductor: Anna Duczmal-Mróz
Violin: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Haczewski – Symfonia
H. Wieniawski – Legenda (ar.A.Duczmal)
R. Twardowski – koncert skrzypcowy
K. Szymanowski – Etiuda b-moll (ar.A.Duczmal)
M. Górecki – Divertimento

2.07.2016 – Wrocław
Oratorium Marianum, Uniwersytet Wrocławski
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Anna Duczmal-Mróz
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Piazzolla – Quatro Estaciones Porteñas
M. Musorgski/A. Duczmal – Obrazki z wystawy
Więcej informacji: http://koalicjamiast.wroclaw2016.pl/poznan/

17.06.2016 – Puszczykowo
Kościół pw. Matki Boskiej Wniebowziętej
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz
Prowadzenie koncertu: Alina Kurczewska

Program:
M. Musorgski /A. Duczmal – Obrazki z wystawy
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Koncert jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Powiatu Poznańskiego.
mkidn_01_cmyk_wersja szaraStruktura360-KulturaDostepna-lifting-LOGO-kolorfinansowane

 

 

1.06.2016 – Poznań Aula UAM
Wielka fantazja zoologiczna – koncert dla dzieci
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz
Fortepian: Andrzej Tatarski
Fortepian: Maciej Pabich
Balet: Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu
Choreografia: Mirosław Różalski

Program:
C. Saint-Saëns – Karnawał zwierząt
M. Musorgski – Obrazki z wystawy w opracowaniu Agnieszki Duczmal (fragmenty)

23.05.2016 – Łańcut
55 Muzyczny Festiwal
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Anna Duczmal-Mróz
Wiolonczela: Karolina Jaroszewska

Program:
W.A. Mozart – Divertimento F-dur KV138
J. Haydn – Koncert wiolonczelowy C-dur Hob VIIb:1
B. Smetana – Kwartet smyczkowy e-moll „Z mojego życia”

24.04.2016 – Poznań Aula UAM
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk
Chór Kameralny UAM Poznań

Program:
K. Szymanowski – Etiuda b-moll (ar. A. Duczmal)
L. v. Beethoven – Sonata „Księżycowa” (ar. J. Kowalewski)
R. Panufnik – Four World Seasons,
Z. Koziej – Arion na chór mieszany i orkiestrę smyczkową

15.04.2016 – Piła
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
B. Schaeffer – Kesukaan I
C. Saint-Saens – Introdukcja i rondo capriccioso (ar. A. Duczmal)
B. Smetana – kwartet smyczkowy nr 1 e-moll „From my live” (ar. A. Duczmal)
Więcej informacji: http://www.rck.pila.pl/index.php

14.04.2016 – Bazylea (Szwajcaria)
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Wiolonczela: Mario Brunello

Program:
J. Haydn – Symfonia nr 44 e-moll
J. Haydn – Koncert nr 1 c-dur
M. Musorgski/A. Duczmal – „Obrazki z wystawy”

10.04.2016 – Gdańsk Polska Filharmonia Bałtycka
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Wiolonczela: Maciej Kułakowski

Program:
B. Schaeffer – Kesukaan I
J. Haydn – koncert wiolonczelowy C-dur
B. Smetana – kwartet smyczkowy nr 1 e-moll „From my live” (ar. A.Duczmal)

6.03.2016 – Poznań Aula UAM
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz
Wiolonczela: Karolina Jaroszewska
Bandoneon: Mario Stefano Pietrodarchi

Program:
J. Haydn – Symfonia e-moll  “Trauersinfonie” nr 44 Hob. I/44,
E. Elgar – Koncert wiolonczelowy e-moll op. 85 (ar. A. Duczmal)
A. Ichmouratov – Symfonia kameralna nr 3, op. 25
D. Giannetta – Olvidar
M. Palmeri – Tango del Bicentenario

19.02.2016 – Katowice NOSPR
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
R. Panufnik – Four World Seasons
P. Czajkowski – Serenada C-dur
Więcej informacji: http://www.nospr.org.pl/pl/koncerty/456/orkiestra-kameralna-polskiego-radia-amadeus-agnieszka-duczmal

16.01.2016 – Oświęcim
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
G. Rossini – Finał uwertury do opery Wilhelm Tell (ar. A. Duczmal)
H. Wieniawski – Legenda (ar. A. Duczmal)
C. Saint-Saëns – Introdukcja i Rondo Capriccioso (ar A. Duczmal)
P. Czajkowski – Walc z Serenady C dur op. 48
W. Kilar – Walc z filmu “Ziemia obiecana” (ar. A. Duczmal)
W. Kilar – Walc z filmu “Trędowata” (ar. A. Duczmal)
A. Chaczaturian – Walc z baletu “Maskarada” (ar. A. Duczmal)
P. Sarasate – Romanza Andaluza z tańców hiszpańskich op. 22 (ar A. Duczmal)
J. Brahms – Taniec węgierski nr 5 (ar A. Duczmal)

10.01.2016 – Poznań Aula UAM
Koncert urodzinowy Maestry Agnieszki Duczmal
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Ivo Pogorelić

Program:
B. Schaeffer – Kesukaan I
F. Chopin – II Koncert fortepianowy f-moll op. 21 (opr. A. Duczmal)
B. Smetana –I Kwartet smyczkowy e-moll „Z mojego życia” (ar. A. Duczmal)

1.01.2016 – Pruszków
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
G. Rossini – Finał uwertury do op. “Wilhelm Tell” (ar. A. Duczmal)
P. Czajkowski – Walc z Serenady C-dur op. 48
W. Kilar – Walc z filmu “Ziemia obiecana”
W. Kilar – Walc z filmu “Trędowata”
A. Chaczaturian – Walc z baletu “Maskarada” (ar. A. Duczmal)
L. Knipper – Radif –  Suita na tematy irańskie
C. Saint-Saens – Introdukcja i Rondo Capriccioso (ar. A. Duczmal)
I. Albéniz – Granada (ar. A. Duczmal)
I. Albéniz – Asturias (ar. A. Duczmal)
I. Albéniz – Aragón (ar. A. Duczmal)
P. Sarasate – Romanza Andaluza (ar. A. Duczmal)
J. Brahms – Taniec węgierski nr 5 (ar. A. Duczmal)

18.12.2015 – Warszawa Filharmonia Narodowa
Koncert z okazji jubileuszu Maestry Agnieszki Duczmal
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Martin Palmeri
Bandoneon: Mario Stefano Pietrodarchi

Program:
K. Penderecki – Sinfonietta nr 3
M. Palmeri – Pory roku (oprac. Mario Stefano Pietrodarchi)
M. Musorgski/A.Duczmal – Obrazki z wystawy

25.11.2015 – Zamek w Kórniku
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
M. Musorgski / A.Duczmal – Obrazki z wystawy
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
mkidn_01_cmyk_wersja szaraStruktura360-KulturaDostepna-lifting-LOGO-kolor

15.11.2015 – Poznań Aula UAM
Dyrygent: Anna Duczmal – Mróz
Gitara: Łukasz Kuropaczewski
Skrzypce: Bartłomiej Nizioł

Program:
F. Mendelssohn-Bartholdy – Koncert skrzypcowy d-moll
M. Górecki – Arioso e furioso. Koncert na gitarę, orkiestrę smyczkową i perkusję
M. Musorgski / A.Duczmal – Obrazki z wystawy (fragmenty)
A. Piazzolla – Double concerto
Podczas koncertu zostaną wręczone statuetki Oxygenusa Stowarzyszenia im. J. Śniadeckiego, K. Olszewskiego i Z. Wróblewskiego w Poznaniu, Wojciechowi Siudmakowi, Andrzejowi Sewerynowi i Krzesimirowi Dębskiemu oraz sprzęt medyczny dla dzieci chorych na mukowiscydozę.
Współorganizator koncertu: Stowarzyszenie im. J. Śniadeckiego, K. Olszewskiego i Z. Wróblewskiego w Poznaniu

10.11.2015 – Owińska
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz

Program:
M. Musorgski / A. Duczmal – Obrazki z wystawy
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
mkidn_01_cmyk_wersja szaraStruktura360-KulturaDostepna-lifting-LOGO-kolor

 


8.11.2015 – Częstochowa

Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
A. Dworzak – kwartet smyczkowy F-dur “Amerykański” (ar. A. Duczmal)
M. Musorgski / A. Duczmal – Obrazki z wystawy

26.10.2015 – Poznań Aula UAM – Koncert nadzwyczajny
Dyrygent: Agnieszka Duczmal, Anna Duczmal-Mróz
Fortepian: Laureaci XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina
Georgijs Osokins
Charles Richard-Hamelin

Program:
F. Chopin – I Koncert fortepianowy e-moll op.11
F. Chopin – II Koncert fortepianowy f-moll op.21

23.10.2015 – Szczecin – Zamek Książąt Pomorskich
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
L. Knipper- Radif
P. Sarasate – Romanza Andaluza z tańców hiszpańskich op. 22 (ar. A. Duczmal)
C. Saint-Saens – Introdukcja i Rondo Capriccioso (ar. A. Duczmal)
A. Dworzak – kwartet smyczkowy F-dur “Amerykański” (ar. A. Duczmal)

13.10.2015 – Świdnica
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
L. Knipper- Radif
P. Sarasate – Romanza Andaluza z tańców hiszpańskich op. 22 (ar. A. Duczmal)
C. Saint-Saens – Introdukcja i Rondo Capriccioso (ar. A. Duczmal)
M. Musorgski/A. Duczmal – Obrazki z wystawy

12.10.2015 – Dzierżoniów
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
L.Knipper- Radif
P.Sarasate – Romanza Andaluza z tańców hiszpańskich op. 22 (ar. A.Duczmal)
C.Saint-Saens – Introdukcja i Rondo Capriccioso (ar. A.Duczmal)
M.Musorgski/A.Duczmal – Obrazki z wystawy

9.10.2015 – Warszawa Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
Dyrygent: Anna Duczmal – Mróz
Mandolina: Avi Avital

Program:
E.W.Korngold – Sekstet D-dur op.10 (ar. A.Duczmal)
A.Vivaldi – “Lato” z Czterech pór roku
A.Dorman – Koncert na mandolinę
G.Aldema – In Chassidic Mood

8.10.2015 – Warszawa Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN (koncert zamknięty)
Dyrygent: Anna Duczmal – Mróz
Mandolina: Avi Avital

Program:
G. Rossini – Finał uwertury do opery “Wilhelm Tell” (ar. A. Duczmal)
A. Vivaldi – “Lato” z Czterech pór roku
A. Dorman – Koncert na mandolinę
G. Aldema – In Chassidic Mood

4.10.2015 – Poznań Aula UAM
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Paweł Wakarecy

Program:
J. S. Bach – Toccata i fuga d-moll (ar. J. Kowalewski)
K. Penderecki – III Sinfonietta na orkiestrę smyczkową
E. Elgar – Kwintet fortepianowy a-moll op.84 (ar. A. Duczmal)

26.09.2015 – Sanocki Dom Kultury
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Mezzosopran – Iwona Hossa
Bandoneon – Mario Stefano Pietrodarchi
Fortepian – Dorota Frąckowiak – Kapała
Chór Kameralny UAM Poznań

Program:
M. Palmeri – Pory roku na bandoneon i orkiestrę smyczkową
M. Palmeri – Misa tango

20.09.2015 – Krotoszyn
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
H. Czyż – Canzona di barocco
C. Saint-Saens – Introdukcja i Rondo Capriccioso (ar. A. Duczmal),
P. Sarasate – Romanza Andaluza (ar. A. Duczmal)
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga””

Samorząd Województwa WielkopolskiegoProjekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego

 27.08.2015 – Kołobrzeg
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
G. Rossini – Finał uwertury do op. Cyrulik Sewilski (ar.A. Duczmal),
H. Wieniawski – Legenda (ar.A.Duczmal)
C. Saint-Saens – Introdukcja i rondo capriccioso (ar.A. Duczmal)
P. Czajkowski – Walc z Serenady C dur op.48.,
W. Kilar – Walc z filmu „Ziemia obiecana” (ar.A. Duczmal),
W. Kilar – Walc z filmu „Trędowata” (ar.A. Duczmal),
A. Chaczaturian – Walc z baletu „Maskarada” (ar.A. Duczmal),
P. Sarasate – Romanza Andaluza z tańców hiszpańskich op.22.(ar.A. Duczmal),
J. Brahms – Taniec węgierski nr 5.(ar.A. Duczmal)

7.08.2015 – Duszniki Zdrój – Festiwal Chopinowski
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Kevin Kenner

Program:
F. Chopin – koncert fortepianowy e-moll
M. Musorgski – Obrazki z wystawy  (ar. A. Duczmal)

 27.06.2015 – Poznań – Międzynarodowy Festiwal Chórów Uniwersyteckich Universitas Cantat
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Wykonawcy: Chór Akademicki UAM w Poznaniu
Chór Koncertowy Uniwersytetu Filipińskiego
Chór Koncertowy Uniwersytetu Portorykańskiego
Chór Uniwersytetu w Johannesburgu
Chór Kameralny Politechniki Charkowskiej
Chór Akademicki w Niszu
Chór Uniwersytetu w Guayaquil
Chór Uniwersytetu im. Gogola w Nieżynie
Chór Kameralny UAM w Poznaniu

Program:
W. Kilar – Orawa
Z. Koziej – Arion

13.06.2015 – Krotoszyn
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
G. Rossini – Finał uwertury do opery “Wilhelm Tell” (ar. A. Duczmal)
C. Saint-Saens – Introdukcja i rondo capriccioso (ar. A. Duczmal)
P. Sarasate – Romanza Andaluza (ar. A.Duczmal)
W. Kilar – Walc z filmu “Ziemia obiecana”(ar. A. Duczmal)
W. Kilar – Walc z filmu “Trędowata”(ar. A. Duczmal)
J. Brahms – Taniec węgierski nr 5 (ar. A. Duczmal)
L. Anderson – Plink Plank Plunk

13.05.2015 Warszawa – XXIX Warszawskie Spotkania Muzyczne
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Bandoneon: Klaudiusz Baran
Altówka: Lech Bałaban

Program:
P. Moss – Récit IV na altówkę i smyczki
J. Maksymiuk – Liście gdzieniegdzie spadające  fortepian i smyczki
E. Sielicki – Memorabilia – fantazja koncertująca na bandoneon i orkiestrę smyczkową
Z. Penherski – String Play na orkiestrę smyczkową
G. Duchnowski – Mała muzyka koncertująca na kameralną orkiestrę smyczkową

10.04.2015 Piła
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz

Program:
I. J. Paderewski – Pieśń (ar. A. Duczmal)
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”
M. Musorgski/A. Duczmal – Obrazki z wystawy

27.12.2014 Poznań
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
H. M. Górecki – Trzy utwory w dawnym stylu na orkiestrę smyczkową
M. Górecki – Divertimento na orkiestrę smyczkową
I. J. Paderewski – Pieść F-dur na skrzypce i fortepian  (instr. A. Duczmal)
H. Wieniawski – Legenda op. 17
W. Kilar – Orawa

12.12.2014 Poznań
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
L. Knipper – “Radif” na kwartet smyczkowy i orkiestrę
A. Piazzolla – Cuatro Estaciones Portenas
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”

07.12.2014 Schwarzheide
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
W. A. Mozart – Eine Kleine Nachtmusik
W. Kilar – Walc z filmu Ziemia Obiecana
W. Kilar – Walc z filmu Trędowata
P. Sarasate –  Romanza Andaluza
A. Piazzolla – A. Piazzolla – Cuatro Estaciones Portenas
G. Rossini – Uwertura z opery Wilhelm Tell
H. Wieniawski – Legenda op. 17
A. Chaczaturian – Walc z baletu „Maskarada”
L. Anderson – Plink, Plank, Plunk
W. Kilar – Orawa

06.12.2014 Wiedeń
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV138
H. M. Górecki – Trzy utwory w dawnym stylu
Knipper – “Radif” na kwartet smyczkowy i orkiestrę
M. Górecki – Divertimento
M. Musorgski / A. Duczmal – Obrazki z wystawy

09.10.2014 Bielsko Biała
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Robert Kabara
Fagot: Arkadiusz Adamczyk

Program:
A. Panufnik – Tryptyk Jagielloński
A. Panufnik – koncert fagotowy
A. Panufnik – Suita staropolska
A. Panufnik – koncert skrzypcowy

02.06.2014 Poznań
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
W. Kilar-Orawa
W. Kilar-temat z filmu “Smuga cienia”
W. Kilar – temat z filmu “Trędowatra”
W. Kilar-temat z filmu “Ziemia Obiecana”

25.05.2014 Szczawno-Zdrój
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: L. Leticia Munoz Moreno

Program:
W. A. Mozart – Koncert skrzypcowy A-dur KV219
M. Musorgski / A. Duczmal – Obrazki z wystawy

24.01.2014 Berlin
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Olga Scheps

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
F. Chopin – I Koncert fortepianowy e-moll, op. 11
M. Musorgski / A. Duczmal – Obrazki z wystawy

23.01.2014 Hamburg
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Olga Scheps

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
F. Chopin – I Koncert fortepianowy e-moll, op. 11
P. Czajkowski – Serenada C-dur op. 28

22.01.2014 Düsseldorf
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Olga Scheps

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
F. Chopin – I Koncert fortepianowy e-moll, op. 11
M. Musorgski / A. Duczmal – Obrazki z wystawy

21.01.2014 Braunschweig
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Olga Scheps

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
F. Chopin – I Koncert fortepianowy e-moll, op. 11
P. Czajkowski – Serenada C-dur op. 28

20.01.2014 Kolonia
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Olga Scheps

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
F. Chopin – I Koncert fortepianowy e-moll, op. 11
M. Musorgski / A. Duczmal – Obrazki z wystawy

14.12.2013 Oświęcim
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
A. Piazzolla – Cuatro Estaciones Portenas
M. Musorgski/A. Duczmal – Obrazki z wystawy

03.12.2013 Kwidzyń
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
I. J. Paderewski – Pieśń (ar. A. Duczmal)
J. S. Bach – Koncert skrzypcowy E-dur
H. Wieniawski – Legenda (ar. A. Duczmal)
E. Grieg – Suita “z czasów Holberga”

21.11.2013 Warszawa
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
B. Schaeffer – Kesukaan

15.11.2013 Kalisz
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz

Program:
L. Knipper – “Radif” na kwartet smyczkowy i orkiestrę
M. Musorgsky/A. Duczmal – Obrazki z wystawy
L. Anderson – Plink, plank,plunk

13.11.2013 Poznań
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
J. Pachelbel – Kanon in D
H. Wieniawski – Legenda (ar. A. Duczmal)
M. Musorgsky/A. Duczmal – Obrazki z wystawy

10.11.2013 Konin
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz

Program:
L. Knipper – “Radif” na kwartet smyczkowy i orkiestrę
M. Musorgsky/A. Duczmal – Obrazki z wystawy
L. Anderson – Plink, Plank,Plunk

16.10.2013 Komorniki
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
F. Chopin – Preludium op.28 nr 4 (ar. A. Duczmal)
J. S. Bach – Koncert skrzypcowy E-dur
H. Wieniawski – Legenda (ar. A. Duczmal)
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”

29.09.2013 Wrocław
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
J. Pachelbel – Kanon in D
L. Knipper – “Radif” na kwartet smyczkowy i orkiestrę
H. Wieniawski – Legenda (ar. A. Duczmal)
M. Musorgsky/A. Duczmal – Obrazki z wystawy

14.09.2013 Krotoszyn
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Piazzolla – Cuatro Estaciones Portenas
M. Musorgsky/A. Duczmal – Obrazki z wystawy

01.09.2013 Turzno
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Anna Maria Staśkiewicz

Program:
A. Vivaldi – Cztery pory roku
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”

01.07.2013 Lubasz
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Aleksandra Tomasińska- Bryła
Skrzypce: Dominik Żmijewski
Skrzypce: Mateusz Makuch
Skrzypce: Alaksandra Rytwińska

Program:
W. A. Mozart- Divertimento F-dur KV 138
A. Vivaldi – cztery pory roku

08.06.2013 Wągrowiec
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Anna Maria Staśkiewicz

Program:
O. Respighi – Dawne tańce i arie (cz.I, II i IV)
J. S. Bach – koncert skrzypcowy E-dur
H. Wieniawski – Legenda (ar.A.Duczmal)
E. Grieg – Suita “z czasów Holberga”

30.06.2012 Toruń
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Jarzębski – Tamburetta
R. Twardowski – Koncert skrzypcowy
M. Górecki – Divertimento
M. Karłowicz – Serenada op.2
W. Kilar – Orawa

05.06.2012 Konin
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Piotr Kałużny

Program:
Muzyka filmowa Jana A.P. Kaczmarka

26.05.2012 Turek
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
J. I. Schnabel – Dich Preist Allmaechtiger (ar. A. Duczmal)
Fr. Geminiani – Concerto grosso op 5. nr 12 d-moll “La folia”
M. Karłowicz – Serenada op.2

20.05.2012 Nowogrodziec
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
J. I. Schnabel – Dich Preist Allmaechtiger (ar. A. Duczmal)
Fr. Geminiani – Concerto grosso op 5. nr 12 d-moll “La folia”
M. Karłowicz – Serenada op.2

26.10.2011 Łódź
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Gitara: Łukasz Kuropaczewski

Program:
A. Tansman – Wariacje nt. Frescobaldiego
A. Tansman – Hommage a M. de Falla
M. Górecki – Divertimento

24.10.2011
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Flet: Łukasz Długosz
Harfa: Anna Sikorzak-Olek

Program:
W. Lutosławski – Uwertura na smyczki
M. Spisak – Concertino na orkiestrę smyczkową
A. Panufnik – Hommage a Chopin na flet i orkiestrę smyczkową
R. Palester – Nokturn na orkiestrę smyczkową
W. Lutosławski – Subito (opr. J. Kornowicz)
G. Bacewicz – Koncert na ork. smyczkową

02.10.2011 Madryt (Teatro Espanol)
Dyrygent – Agnieszka Duczmal

Program:
Multimedialne widowisko Era Schaeffera

01.10.2011 Madryt (Teatro Espanol)
Dyrygent – Agnieszka Duczmal

Program:
Multimedialne widowisko Era Schaeffera

30.09.2011 Madryt (Teatro Espanol)
Dyrygent – Agnieszka Duczmal

Program:
Multimedialne widowisko Era Schaeffera

19.09.2011 Bydgoszcz (49. Bydgoski Festiwal Muzyczny)
Dyrygent – Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
H. M. Górecki – Trzy utwory w dawnym stylu
R. Twardowski – Koncert na skrzypce i ork. smyczkową
M. Górecki – Divertimento na ork. smyczkową
M. Musorgski – Obrazki z wystawy (ar. A. Duczmal)

07.09 2011 Poznań (Koncert z okazji otwarcia XXI Zjazdu Polskiego Tow. Neurologicznego)
Dyrygent – Agnieszka Duczmal

Program:
G. Rossini – Uwertura do opery “Wilhelm Tell”
J. Pachelbel – Kanon in D
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
W. A. Mozart – Eine kleine Nachtmusik – cz. I

05.09 2011 Dąbrowa Górnicza (Koncert inauguracyjny Konkursu im. Michała Spisaka)
Dyrygent – Agnieszka Duczmal
Wiolonczela: Tomasz Daroch
Skrzypce: Małgorzata Wasiucionek

Program:
M. Spisak – Andante i Allegro
M. Górecki – Divertimento na orkiestrę smyczkową
A. Piazzolla – Le Grand Tango
M. Musorgski – Obrazki z wystawy (ar. A. Duczmal)

20.08 2011 Poznań (Festiwal Polska Akademia Gitary)
Dyrygent – Agnieszka Duczmal
Gitara: Łukasz Kuropaczewski
Wiolonczela: Andrzej Bauer

Program:
J. Pachelbel – Kanon in D
K. Meyer – Koncert na gitarę, orkiestrę smyczkową i kotły
F. Couperin – Pieces en Concert na wiolonczelę i orkiestrę smyczkową
A. Piazzolla – Koncert podwójny na gitarę, bandoneon i orkiestrę smyczkową

19.08.2011 Gniezno (Festiwal Polska Akademia Gitary)
Dyrygent – Agnieszka Duczmal
Gitara: Łukasz Kuropaczewski
Wiolonczela: Andrzej Bauer

Program:
J. Pachelbel – Kanon in D
K. Meyer – Koncert na gitarę, orkiestrę smyczkową i kotły
F. Couperin – Pieces en Concert na wiolonczelę i ork.sm.
A. Piazzolla – Koncert podwójny na gitarę, bandoneon i ork.sm.

14.08.2011  Piła (III Music Festival & Master Class)
Dyrygent – Agnieszka Duczmal
Wiolonczela: Paul Van Houtte

Program:
J. Zieleniak – Px48
R. Schumann – koncert wiolonczelowy a-moll op.129 (ar. A. Duczmal)
M. Musorgski- Obrazki z wystawy (ar. A. Duczmal)

01.07.2011 Poznań
Dyrygent – Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jakub Jakowicz
Wiolonczela: Karolina Jaroszewska

Program:
F. Farkas – Partita all’Ungaresca
W. A. Mozart – Divertimento KV 138
N. Paganini – Sonata Varsavia (ar. A. Duczmal)
M. de Falla – Suita hiszpańska na wiolonczelę i orkiestrę smyczkową (ar. A. Duczmal)
P. Haas – Kwartet smyczkowy nr 2 op. 7 “Z małpich gór” (ar. A. Duczmal)
P. Wróbel – Polonez

12.06.2011 Poznań
Dyrygent – Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Fumiaki Miura
Klarnet: Florent Heau

Program:
W. A. Mozart – Divertimento D-dur nr 11 KV 251
W. A. Mozart – Koncert skrzypcowy A-dur  KV 219
M. Górecki – Divertimento na orkiestrę smyczkową – prawykonanie
A. Copland – Koncert na klarnet, orkiestrę smyczkową z harfą i fortepianem

04.06.2011 Wągrowiec (IX Festiwal Muzyki Klasycznej im. Adama z Wągrowca)
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz
Fortepian: Paweł Wakarecy

Program:
J. Pachelbel – Kanon in D
F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll
P. Haas – Woźnica, koń i wóz
J. Zieleniak – Px48
K. Szymanowski – Suita z baletu “Harnasie” (oprac. A. Duczmal)

03.06.2011 Katowice (XXI Mikołowskie Dni Muzyki)
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Ewelina Nowicka

Program:
M. Weinberg – Concertino op. 42
M. Weinberg – Rapsodia mołdawska op. 47 nr 3
M. Musorgski  – Obrazki z wystawy (oprac. A. Duczmal)

29.05.2011 Poznań
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Dyrygent – Anna Duczmal-Mróz
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk
Wiolonczela: Eugeniusz Zboralski

Program:
A. Jarzębski – Tamburetta
Baśń o Czerwonym Kapturku – według Braci Grimm
A. Dudley – Małe Czerwone Skrzypce (i Wielka, Wstrętna Wiolonczela)
J. Tuwim – Lokomotywa
J. Zieleniak – Px 48
W. Kilar – Orawa

10.04.2011 Poznań – Koncert z cyklu “Promocja Młodych Muzyków”
Dyrygent:  Anna Duczmal- Mróz
Wiolonczela: Paul Van Houtte
Skrzypce: Maxima Sitarz

Program:
A. Lasoń –  Hymn i aria  na orkiestrę smyczkową
R. Schumann – Koncert wiolonczelowy a-moll op. 129
W. A. Mozart – Koncert skrzypcowy D-dur KV 218
W. A. Mozart  – Andante z Symfonii koncertującej Es-dur na skrzypce i altówkę  KV 364

23.03.2011 Poznań  – Koncert z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
F. Farkas – Partita all’Hungaresca
W. Kilar – Orawa

13.03.2011 Dortmund
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Wiolonczela: Nadege Rochat
Waltornia: Tunca Dogu

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur  KV 138
J. Haydn – Koncert na wiolonczelę i orkiestrę nr 1 C-dur Hob VIIb:1
W. A. Mozart – Koncert na róg i orkiestrę Es-dur KV 370b
W. A. Mozart – Koncert na róg i orkiestrę nr 1 D-dur KV 412
W. A. Mozart – Divertimento nr 11 D-dur KV 251 “Nannerl-Septett”

06.03.2011 Poznań
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Flet: Claudi Arimany
Chór Kameralny UAM (przygotowanie Krzysztof Szydzisz)
Anna Lubańska – mezzosopran
Klaudiusz Baran – bandoneon

Program:
M. Leidvin Takle – Suita jazzowa
M. Palmeri – Misa a Buenos Aires – Misatango
J. Baptista Pla – Koncert G-dur na flet i orkiestrę smyczkową

05.03.2011 Emden
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Jarosław Żołnierczyk – skrzypce

Program:
A. Piazzzolla – Cuatro Estaciones Portenas
A. Vivaldi – Cztery Pory Roku

27.02.2011 Poznań
Dyrygent: Anna Duczmal – Mróz

Program:
I. Strawiński – Historia Żołnierza
I. Strawiński – Pulcinella
P. Mykietyn – Krzyki na orkiestrę smyczkową

09.01.2011 Warszawa
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Ingolf Wunder

Program:
F. Chopin – Nokturn op.9/3
F. Chopin – Ballada nr 4.
F. Chopin – Polonez-Fantazja Op.61
F. Chopin – Koncert fortepianowy e-moll op.11

12.11.2010 Monachium
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Barbara Drążkowska
Fortepian: Benjamin Moser

Program:
F. Chopin – Preludia op.28 nr 4 i 7 (ar. A. Duczmal)
F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll
F. Chopin – Koncert fortepianowy e-moll

11.11.2010 Berlin
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Barbara Drążkowska
Fortepian: Benjamin Moser

Program:
F. Chopin – Preludia op.28 nr 4 i 7 (ar. A. Duczmal)
F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll
F. Chopin – Koncert fortepianowy e-moll

07.11.2010 Kielce
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Vivaldi – Cztery pory roku
A. Piazzolla – Cuatro Estaciones Portenas

29.10.2010 Rzeszów
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Vivaldi – Cztery pory roku
A. Piazzolla – Cuatro Estaciones Portenas

02.10.2010 Hasselt
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Magdalena Lisak

Program:
W.A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll op.21 nr 2.
F. Chopin – Preludia e-moll i a-Dur (ar. A. Duczmal)
P. Czajkowski – Serenada na smyczki op.48

28.09.2010 Sanok
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Przemysław Witek

Program:
F. Chopin – Ballada g-moll op. 23
F. Chopin – Nokturn c-moll op. 48 nr 1
F. Chopin – Polonez As-dur op. 53
F. Chopin – Mazurki op. 68:(C-dur,a-moll, F-dur, f-moll);
F. Chopin – Preludia op. 28 (ar. A. Duczmal)
F. Chopin – Koncert f-moll op. 21

25.09.2010 Gostyń
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk
Skrzypce: Bogdan Kapała

Program:
S. Krajewski – Concerto grosso nr 1
J. S. Bach – Koncert d-moll BWV 1060
W. A. Mozart – Eine kleine Nachtmusik

19.09.2010 Gorzów Wielkopolski
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Przemysław Witek

Program:
F. Chopin – Ballada g-moll op. 23
F. Chopin – Nokturn c-moll op. 48 nr 1
F. Chopin – Polonez As-dur op. 53
F. Chopin – Mazurki op. 68:(C-dur, a-moll, F-dur, f-moll) +  Preludia op.28 (ar. A. Duczmal)
F. Chopin – Koncert fortepianowy e-moll op.21

18.09.2010 Pieszyce
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Przemysław Witek

Program:
F. Chopin – Ballada g-moll op. 23
F. Chopin – Nokturn c-moll op. 48 nr 1
F. Chopin – Polonez As-dur op. 53
F. Chopin – Mazurki op. 68: (C-dur,a-moll, F-dur, f-moll) +  Preludia op.28 (ar. A. Duczmal)
F. Chopin – Koncert fortepianowy e-moll op.21

11.09.2010 Sopot
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Vivaldi – Cztery pory roku
A. Piazzolla – Cuatro Estaciones Portenas

10.09.2010 Włocławek
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Sopran: Iwona Hossa
Bas-baryton: Jarosław Bręk
Chór Kameralny UAM

Program:
H. M. Górecki – Przybądź Duchu Święty
W. Kilar – Veni Creator
O. Respighi – Italiana i Passacaglia z II Suity „dawne tańce i arie”
G. Faure – Requiem

01.09.2010 Jelenia Góra
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Joanna Marcinkowska

Program:
F. Chopin – Nokturn Des-Dur op.27 nr 2
F. Chopin – Scherzo b-moll op.31 – Andante Spinato
F. Chopin – Wielki Polonez Es-dur op.22 +  Preludia op.28 (ar. A. Duczmal)
F. Chopin – Koncert fortepianowy e-moll op.21

26.08.2010 Świnoujście
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
Antonio Viovaldi – Cztery pory roku
Astor Piazzolla – Cuatro Estaciones Portenas

20-22.08.2010 Edynburg
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
Era Schaeffera

14.08.2010 Meldorf
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Kontralt: Ewa Podleś

Program:
A. Tansman – Wariacje nt. Frescobaldiego
J. Haydn – Arianna a Naxos Hob.XXVIb:2,
G. F. Haendel – Aria Polinessa “Dover, giustizia” z “Ariodante”
M. Karlowicz – Serenada op.2

13.08.2010 Luneburg
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
A. Tansman – Wariacje nt. Frescobaldiego
M. Karłowicz – Serenada op.2,
F. Chopin – Preludia op.28 (ar. A. Duczmal),
M. Musorgski – Obrazki z wystawy (ar. A. Duczmal)

12.08.2010 Kilonia
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Kontralt: Ewa Podleś

Program:
A. Tansman – Wariacje nt. Frescobaldiego
J. Haydn – Arianna a Naxos Hob.XXVIb:2
G. F. Haendel – Aria Polinessa “Dover, giustizia” z “Ariodante”
M. Karłowicz – Serenada op.2,

06.08.2010 Kamień Pomorski
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Anna Maria Staśkiewicz

Program:
I. J. Paderewski – Pieśń (ar.A. Duczmal)
J. S. Bach – koncert skrzypcowy a-moll
M. Karłowicz – Serenada G-dur op.2

05.08.2010 Kołobrzeg
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Anna Maria Staśkiewicz

Program:
I. J. Paderewski – Pieśń (ar.A. Duczmal)
J. S. Bach – koncert skrzypcowy a-moll
M. Karłowicz – Serenada G-dur op.2

07.12.2009 Żary
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Uczniowie Szkoły Baletowej

29.11.2009 Szczecin – Zamek Książąt Pomorskich
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Anna Duczmal-Mróz
Skrzypce: Jarosław Nadrzycki

Program:
W. A. Mozart – Divertimento KV138
J. S. Bach – koncert skrzypcowy a-moll
M. Musorgski – Obrazki z wystawy

16.10.2009 Warszawa – Filharmonia Narodowa
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Roi Sholoah
Altówka: Avri Levitan

Program:
M. Spisak – Concertino
W. A. Mozart – Symfonia koncertująca Es-dur
A. Tansman – Wariacje n/t Frescobaldiego
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”

24.08.2009 Kraków
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Wiolonczela: Karolina Rajewska

Program:
W. A. Mozart – Divertimento KV138
J. Haydn – koncert wiolonczelowy C-dur
M. Musorgski – Obrazki z wystawy

19.08.2009 Gdańsk
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk
Altówka: Lech Bałaban

Program:
W. A. Mozart – Symfonia A-dur KV201
W. A. Mozart – Symfonia koncertująca Es-dur KV364

10.07.2009 Busko Zdrój
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Boris Petrushansky
Fortepian: Artur Jaroń
Trąbka: Igor Cecocho
Skrzypce: Ludmiła Worobec-Witek

Program:
D. Szostakowicz – I koncert fortepianowy op.35
F. Mendelssohn – koncert d-moll na fortepian i skrzypce
M. Karłowicz – Serenada
G. Bacewicz – Divertimento

22.05.2009 Włoszakowice – Pałac Sułkowskich
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Klarnet: Florent Heau

Program:
F. Mendelssohn – II symfonia D-dur
A. Copland – Concerto na klarnet
M. Karłowicz – Serenada

23.11.2008 Dzierżoniów
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
W. A. Mozart – Eine kleine Nachtmusik
E. Grieg – Suita “z czasów Holberga”
M. Musorgski – Obrazki z wystawy

07.11.2008 Puszczykowo
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Vivaldi – Cztery pory roku
St. Moniuszko – Sinfonietta Polska (I kwartet smyczkowy, ar. A. Duczmal)

03.10.2008 Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Kontrabas: Edicson Ruiz
Skrzypce: J. Żołnierczyk

Program:
A. Kobayashi – Tango Japanese
G. Bottesini – Gran duo concertante na skrzypce, kontrabas i orkiestrę smyczkową
G. Bottesini – Capriccio di bravura
M. Musorgski – Obrazki z wystawy

19.09.2008 Świebodzin
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz
Gitara: Krzysztof Meisinger
Skrzypce: J. Żołnierczyk
Skrzypce: Mariusz Mończak

Program:
A. Piazzolla-Suita Troileana
A. Piazzolla-Libertango
A. Lasoń – Suibusium Felix
M. Musorgski-Obrazki z wystawy

04.09.2008 Drezdenko
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz
Gitara: Krzysztof Meisinger
Skrzypce: J. Żołnierczyk
Skrzypce: Mariusz Mończak

Program:
A. Piazzolla-Suita Troileana
A. Piazzolla-Libertango
E. Grieg- Suita “z czasów Holberga”

17.08.2008 Warszawa – Pałac w Wilanowie
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
St. Moniuszko-I kwartet smyczkowy
F. Chopin-Preludium nr 4 i nr. 7 op. 28 (ar. A.Duczmal)
E. Grieg-Suita „z czasów Holberga”

29.06.2008 Ostrów Wielkopolski
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz
Gitara: Krzysztof Meisinger

Program:
A. Piazzolla – Suita Troileana
A .Piazzolla – Libertango
P. Czajkowski- Serenada C-dur op. 48

27.05.2008 Nieul-sur-l’Autise
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Wiolonczela: Karolina Jaroszewska

Program:
L. Boccherini – Nocna straż w Madrycie
J. Haydn – Koncert wiolonczelowy G-dur
E.Grieg – Suita „z czasów Holberga”
P. Czajkowski – Serenada C-dur op. 48

03.04.2008 Poznań
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
L. Boccherini – Nocna straż w Madrycie(cz. IV i V)
A. Piazzolla – Cztery pory roku w Buenos Aires
A. Kobayashi – Tango Japanes
A. Chaczaturian – Walc z baletu „Maskarada”
L. Anderson – Plink, Plank, Plunk
G. Rossini – Uwertura do opery „Wilhelm Tell”

18.01.2008 Świdnica
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
J. Pachelbel – Kanon in D
A. Chaczaturian -Walc
A. Kobayashi -Tango Japones
Z. Mirkovic – Musica Sioranu
L. Anderson – Plink, Plank, Plunk
G. Rossini – Uwertura do opery „Wilhelm Tell”

12.11.2007 Tarnów
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Wiolonczela: Tomasz Daroch

Program:
L. Boccherini – Nocna straż w Madrycie
J. Haydn – koncert wiolonczelowy C-dur
K. Szymanowski – Etiuda b-moll (ar. A. Duczmal)
E. Grieg – Suita „ z czasów Holberga”

08.11.2007 Szamotuły Zamek Górków
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Anna Maria Staśkiewicz

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
J. S. Bach – koncert skrzypcowy a-moll
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”

19.10.2007 Śrem
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Nadrzycki

Program:
W.A. Mozart – Divertimento KV 136
J. S. Bach – koncert skrzypcowy E-dur
L. Boccherini – Nocna straż w Madrycie
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”

29.09.2007 Żerków
Dyrygent: Anna Duczmal-Mróz
Skrzypce: Anna Maria Staśkiewicz

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
J. S. Bach – Koncert skrzypcowy a-moll
E.Grieg – Suita „z czasów Holberga”

16.09.2007 Nowa Huta
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Vivaldi – Cztery pory roku
A. Piazzolla – Cztery pory roku w Buenos Aires

08.09.2007 Kędzierzyn Koźle
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
L. Boccherini – Nocna straż w Madrycie
W. A. Mozart – Eine kleine Nachtmusik
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”

04.08.2007 Duszniki Zdrój
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Wiolonczela: Andrzej Bauer
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk
Fortepian: Wojciech Świtała

Program:
K. Szymanowski-Etiuda b-moll (opr. A. Duczmal)
F. Chopin – Koncert fortepianowy f-moll
F. Couperin – 5 utworów na wiolonczelę i orkiestrę smyczkową
A. Piazzolla – Grand Tango (opr. A.Bauer)
A. Piazzolla – Cztery pory roku w Buenos Aires

02.06.2007 Gniezno
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Wojciech Pławner

Program:
L. Boccherini – Nocna straż w Madrycie
J.S. bach – koncert skrzypcowy E-dur
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”

19.05.2007 Mikołów
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Katarzyna Duda

Program:
W. A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
W.A.Mozart – koncert skrzypcowy A-dur
E.Grieg – Suita „z czasów Holberga”

15.04.2007 Leszno
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
W.A. Mozart – Divertimento F-dur KV 138
K. Szymanowski – Etiuda b-moll (opr. A. Duczmal)
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”
W. Kilar – Orawa

18.03.2007 Toruń – Dwór Artusa
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
A. Vivaldi-Cztery pory roku
A. Piazzolla – Cztery pory roku w Buenos Aires

24.01.2007 Kolonia
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
W. A. Mozart – Divertimento KV 138
M. Spisak – Andante i Allegro na skrzypce i orkiestrę smyczkową
M.Górecki – Concerto notturno
P. Czajkowski – Souvenir de Florence

10.11.2006 Kościan
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
W.A. Mozart – Eine kleine Nachtmusik
E. Elgar – Introdukcja i allegro
B. Bartok – tańce rumuńskie
A. Chaczaturian – walc z baletu „Maskarada”
A. Piazzolla- Cztery pory roku w Buenos Aires

22.10.2006 Pszczyna
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk

Program:
G. Ph. Telemann – koncert polski
W. A. Mozart – Eine kleine Nachtmusik
I. J. Paderewski – Suita G-dur na smyczki
A. Piazzolla – Cztery pory roku w Buenos Aires

21.05.2006 Jarocin
Dyrygent: Agnieszka Duczmal

Program:
J. Pachelbel – Kanon in D
W. A. Mozart – Eine kleine Nachtmusik
E. Grieg – Suita „z czasów Holberga”

09.05.2006 Warszawa – Zamek Królewski
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Jerzy Maksymiuk
Wiolonczela: Karolina Jaroszewska
Wiolonczela: Tomasz Strahl
Skrzypce: Jakub Jakowicz

Program:
I. J. Paderewski – suita na orkiestrę smyczkową
S. Czarnecki – Concerto Lendinum
J. Maksymiuk – Szepty i krzyk marzeń
A.Tansman – Musique pour cordes

21.04.2006 Gdańsk
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Tenor: Colin Lee

Program:
F. Chopin-Preludia op. 28 nr. 4 i 7(opr.A.Duczmal)
F. Chopin-koncert fortepianowy e-moll
W. A. Mozart – Eine kleine Nachtmusik
M. Karłowicz – Serenada G-dur op.2

27.01.2006 Kraków
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Fortepian: Roland Batik
Skrzypce: Jarosław Żołnierczyk
Altówka: Lech Bałaban

Program:
W.A.Mozart – Eine kleine Nachtmusik
W.A.Mozart – koncert fortepianowy A-dur KV 414
W.A.Mozart – Symfonia Koncertująca Es-dur

07.10.2005 Jastrzębie Zdrój
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Skrzypce: Patrycja Piekutowska
Altówka: Lech Bałaban

Program:
A. Vivaldi – Cztery pory roku
P. Wróbel – Violetowa Rapsodia

24.02.2005 Kraków
Dyrygent: Agnieszka Duczmal
Gitara: Al di Meola

2003 Niemcy, Francja, Hiszpania, Jugosławia

2002 Francja, Dania, Czechy, Austria, Chorwacja

2001 Niemcy, Belgia, Holandia

2000 Niemcy, Belgia, Dania, Hiszpania

1999 Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Niemcy, Irlandia

1998 Turcja, Niemcy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Belgia

1997 Włochy, Wielka Brytania, Holandia, Belgia, Niemcy, Dania, Irlandia

1996 Belgia, Niemcy, Chorwacja, Austria, Hiszpania, Czechy

1995 Belgia, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Japonia

1994 Włochy, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Belgia

1993 Chorwacja, Słowenia, Austria, Francja, Dania, Niemcy, Belgia

1992 Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Włochy

1991 Francja, Monako, Włochy, Niemcy

1990 Kuwejt, Tajwan, Szwecja, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia, Niemcy

1989 Niemcy, Wielka Brytania, Szwecja, Francja, Włochy, ZSRR

1988 USA, Bułgaria, ZSRR, RFN, Szwecja, Norwegia, Holandia, Włochy

1987 RFN, Brazylia, Włochy, Wielka Brytania,

1986 RFN, Wielka Brytania, Hiszpania, Kanada, USA

1985 RFN, USA, Kanada, Wielka Brytania

1984 RFN, Wielka Brytania, Berlin Zachodni, Hiszpania, Meksyk, Węgry

1983 RFN

1982 Belgia, Holandia, Luksemburg

1981 Berlin Zachodni, Holandia, Włochy, Finlandia

1980 Grecja, Francja, NRD, RFN

1978 RFN

1977 NRD, Francja

1976 Berlin Zachodni

1974 Bułgaria, RFN

1973 RFN

1972 NRD